Embed

Naturajiye Göre Kimsin? ( TEST )

 

Naturaji Nedir ve Ne işe yarar?

“Bizler, insanlığın ve geçmiş bütün medeniyetlerin kültürel mirasçılarıyız. Günümüzde bilerek ya da bilmeyerek kullandığımız beden dilinin, kelimelerin, tonlamaların ve mimiklerin geçmişin izini taşıdığı açıktır. Önceki insanların doğa ile bir bütün olarak yaşamış olmaları, varlıklarını doğa ile mücadele ederek sürdürmeye çalışmaları, binlerce bilinç ötesi davranış geliştirmelerine olanak tanımıştır.

Belli bir doğal ortamda farklı yapılardaki insanların kırmızı renge göstermiş olduğu ayrı ya da benzer tepkiler, modern insanın günümüzdeki tepkilerinden pek de farklı değildir. Naturaji gerçek bir bilim dalı sayılmasa da söyleyecek çok sözü vardır. Çünkü doğa ile büyü arasındaki ilişkiyi inceleyerek geçmiş medeniyetlerin günümüze, modern hayata miras olarak aktardığı bu bilgiler ile modern insan davranışlarını gözlemleyerek bir analize ulaşır ve öğütlerde bulunur.”

Şimdi naturajiye göre kim olduğunuzu öğrenmek için http://www.benoyum.com/2013/01/06/naturajiye-gore-kimsin/ linkindeki tek soruluk testi uygulayabilirsiniz:

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !